حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

سوالی که افراد زیادی با آن درگیر هستند آموزش دانلود فیلم از یوتیوب است . راهکار های گوناگونی برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد که در ادامه به طور خلاصه برای شما شرح می دهیم .برای آموزش راه های دانلود فیلم از یوتیوب با مجموعه دوراندیش از برترین های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری در اصفهان همراه باشید .

۱ ) اولین و ساده ترین راه برای دانلود فیلم از یوتیوب این است که url فیلم مانند https://www.youtube.com/watch?v=SKbR6XT7fcA را به شکل ssyoutube.com/watch?v=SKbR6XT7fcA تغییر دهید تا صفحه دانلود فیلم باز شود .به عبارت ساده تر تا نقطه قبل از یوتیوب را پاک کرده و به جای آن ss اضافه کنید تا صفحه دانلود مانند عکس زیر برای شما باز شود .

 

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

۲) دومین راه برای دانلود فیلم از یوتیوب دانلود و نصب برنامه VLC Player است . علاوه بر برنامه گفته شده با افزونه Video DownloadHelper نیز می توان به صفحه جانبی دانلود هر گونه ویدیویی دست یافت . اگر برنامه VLC Player را تا کنون دانلود و نصب نکرده اید ابتدا آن را نصب کنید . سپس وارد برنامه شوید بر روی منوی Media کلیک کرده و سپس گزینه open location from clipboard  را انتخاب کنید .

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

 

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

 

مانند عکس زیر در پنجره باز شده آدرس ویدیو را paste کنید . سپس بر روی دکمه play کلیک کنید .

 

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

 

اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید ویدیو برای شما پخش می شود سپس برای ذخیره ویدیو  Codec Information را انتخاب کنید .

 

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

 

در قسمت پایین صفحه جدیدباز شده کدی وجود دارد آن را کپی کرده و در تب جدید مرورگر paset کنید  .

 

طریقه دانلود فیلم از یوتیوب

 

در مرحله آخرفیلم پخش می شود . بر روی فیلم راست کلیک کرده و گزینه  save video as را انتخاب کنید تا فیلم ضیط شود .

۳) برای دانلود فیلم از یوتیوب اگر تمایل به نصب نرم افزار خاصی ندارید با استفاده از سایت https://qdownloader.net نیز می توانید فیلم مورد نظر خود را دانلود کنید . کافی است در صفحه باز شده مانند عکس زیر لینک فیلم را وارد کنید  .

 

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

 

 

علاوه بر راه های نام برده شده راه های دیگری برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد که می توان به استفاده از  Yout ، Any Video Converters ، youtube-dl اشاره کرد . برای دریافت آموزش های دیگر با مجموعه دوراندیش از برترین های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری در اصفهان همراه باشید .

Dour-Andish
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول