حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

لپ تاپ هیبریدی چیست؟

لپ تاپ هیبریدی

یک لپ تاپ هیبریدی لپ تاپی است که می تواند بعنوان یک لپ تاپ و یا یک تبلت مستقل استفاده شود. این لپ تاپ های تغییر پذیر و هیبریدی ارائه دهنده همه نوع لپ تاپ برای تمام افراد می باشد.

برای کاربران لپ تاپ : صفحه نمایش لمسی و دیگر مدل تبلت های راحت

برای کاربران تبلت : یک سیستم عامل کامپیوتر، صفحه کلید و سایر ویژگی های لپ تاپ

لپ تاپ های هیبریدی همچنین لپ تاپ های ۲ در ۱ که البته تا حدودی اشتباه است. لپ تاپ های قابل تبدیل دارای توانایی بیشتری نسبت به تبلت ها هستند و هنوز هم دارای قابلیت های بیشتری نسبت به  لپ تاپ های رایج دارند. بعنوان یک تبلت، آن ها همان صفحه نمایش  لمسی را ارائه می دهند که مورد پسند کاربران این دستگاه ها می باشد. همچنین به عنوان یک لپ تاپ، آنها قدرت پردازش، صفحه کلید و سایر ویژگی های پیشرفته تر PC را ارائه می دهند.

یک لپ تاپ هیبریدی همانند  ۲ در ۱ است؟

بله، یک لپ تاپ هیبریدی نیز دارای اندازه ۲ در ۱ میباشد، این اصطلاح توسط تولیدکنندگان برای توصیف دسته ای از لپ تاپ های موجود در بازار استفاده شد.

اصطلاح “لپ تاپ هیبریدی” و “۲ در ۱”   گاهی اوقات به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. اما اکثرا واژه هیبرید برای نوع خاصی از سیستم های ۲ در ۱  که صفحه کلید و صفحه نمایش آن ها قابل جدا شدن است، بکار می رود. ( و اساسا یک لپ تاپ جداگانه را ایجاد میکند )

در نوع دیگری از لپ تاپ های ۲ در ۱ و نمونه های وابسته ۲ در ۱ قطعات باقی مانده متصل می شوند، اما صفحه نمایش لمسی می تواند به عنوان یک تبلت مسطح مورد استفاده قرار گیرد.

 

لپ تاپ هیبریدی

مزایای یک لپ تاپ هیبریدی

به عنوان یک لپ تاپ ۲ در ۱، لپ تاپ هیبریدی تنها در مقایسه با لپ تاپ یا تبلت چندین مزیت دارد:

سیستم عامل های استاندارد و پردازنده های سریع و همچنین درجه  پردازنده های لپ تاپ، باعث بهتر شدن لپ تاپ های هیبریدی ۲ در ۱ در مقایسه با تبلت های معمولی می شود. همین امر این لپ تاپ ها را برای استفاده در منزل و یا ادراه مناسب می سازد.

عملکرد صفحه نمایش های لمسی ابعاد جدیدی  را برای کاربران لپ تاپ های رایج در بازار فراهم میکند که می تواند who can now draw up ideas in brainstorming sessions، و وارد کردن داده های سطح پایین انجام دهد.

لپ تاپ های هیبریدی ۲ در ۱ به شما کمک می کند تا در هنگام مسافرت به بسته بندی کمتری احتیاج داشته باشد  ، مخصوصا برای کاربرانی که قبلا گوشی های هوشمند خود را حمل می کنند و در نهایت بحث می کنند که آیا لپ تاپ و تبلت هر دو را در سفر همراه خود داشته باشید یا خیر.

لپ تاپ های اولیه در مدل تبلت با صفحه نمایش لمسی از اواسط سال ۲۰۰۰ و تا به امروز توانسته اند به تنهایی به تبلت هایی محبوب تبدیل شوند. این مدل های اولیه لپ تاپ اولین شکل از لپ تاپ هایی بودند که می توانستند بعنوان یک تبلت عمل کنند. اما این تبلت ها واقعا سنگین و ضخیم بودند و برای لمس صفحه نمایش لمسی  تبلت خود به روی لولا ها قرار داده شده اند . این در حالی است که سایر اجزای باقیمانده به ساختار لپ تاپ متصل می شوند.

با گذشت زمان، مواد پوسته جدید و تکنولوژی صفحه نمایش لمسی طراحان این لپ تاپ ها را قادر ساخت تا بر ماهیت سنگین این لپ تاپ ها و  کمپوت های ضعیف تبلت ها غلبه کنند. به همین منظور دسته جدیدی از لپ تاپ های ۲ در ۱ توسط سازندگان کامپیوتر های مدل جدیدتر با صفحه نمایش لمسی کاملا جدا شونده ایجاد و عرضه شدند.

در صورتی که علاقمند به مطالعه مبحث مطرح شده به زبان اصلی هستید روی لینکی که در ادامه مطلب آمده کلیک کنید.

 

?What is a hybrid laptop

 

Dour-Andish
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول