حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

تغییر گرافیک پیش فرض لپ تاپ

تغییر گرافیک پیش فرض لپ تاپ

کارت گرافیک چیست؟

در این مقاله به بررسی استفاده از دو کارت گرافیک به صورت همزمان در لپ تاپ می پردازیم.

کارت گرافیک اطلاعات دیجیتال تولید شده توسط كامپیوتر را میگیرد و آنها را به گونه قابل فهم برای انسان تبدیل می کند. به بیان ساده تر کارت گرافیک قطعه ای است که اطلاعات تصاویر دیجیتال موجود در lcd را به آنالوگ تبدیل می کند.در اغلب كامپیوترها، كارت های گرافیك اطلاعات دیجیتال را برای نمایش توسط نمایشگر، به اطلاعات آنالوگ تبدیل می كنند. در Laptop اطلاعات، همچنان دیجیتال باقی خواهند ماند زیرا اطلاعات را بصورت دیجیتال نمایش می دهند. به بیان ساده کارت گرافیک قطعه ای است که اطلاعات تصویر دیجیتال را به آنالوگ برای LCD تبدیل می کند.در واقع برای نمایش اطلاعات تصویر بر روی ماینتور نیازمند یک واسطه بین مادربرد و مانیتور هستیم.

 

 

 

تغییر گرافیک پیش فرض لپ تاپ

در بسیاری از لپ تاپ های جدید، از دو نوع کارت گرافیک استفاده می شود. اساس طراحی این تکنولوژی به این دلیل است که باتری های لپ تاپ توان تامین انرژی برای کارت گرافیک های مجزا را نداشتند بنابراین فلسفه وجودی دو عدد کارت گرافیک و  سوییچ کردن آن ها  باهم  به این دلیل است که در صورت اجرای نرم افزار ها و برنامه هایی که نیاز به پردازش گرافیکی بالایی ندارند ، کارت گرافیک ضعیف تر بطور خودکار اجرا شود.

اما مشکل آنجاست که در بسیار از موارد دیده شده، ویندوز در انتخاب کارت گرافیک ، دچار اشتباه شده و برای اجرای برنامه ای سنگین ،از  کارت گرافیک ضعیف تر استفاده کرده است.

در این ویدئو نحوه ی تغییر کارت گرافیک پیش فرض ویندوز را به  شما آموزش می دهیم. هم چنین برای آشنایی بیشتر می توانید پست مربوط به کراس فایر را مطالعه کنید .

Dour-Andish
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول