حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

خرید تبلت در اصفهان

خرید تبلت در اصفهان

مجموعه دور اندیش با ۱۵ سال سابقه در زمینه خرید تبلت در اصفهان  یکی از با تجربه ترین ها در میان رقبای تبلت اصفهان می باشد.این مجموعه با تیمی متخصص و مشاورینی کاربلد توانست در ابتدا با صرف زمانی کم اعتماد مشتریان را جلب کرده وبا رعایت اصول مشتری مداری به یکی از موفق ترین ها در زمینه فروش و خرید تبلت در اصفهان تبدیل گردد .اگر به هر دلیلی تمایل به فروش تبلت دست دوم خود با ارزش واقعی دارید می توانید به ما اعتماد کنید و به مجموعه دوراندیش واقع در پاساژ طالقانی سری بزنید.

این مجموعه تبلت شما را به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت تست کرده و اگر هرقطعه ای از آن معیوب باشد از قیمت تبلت کم خواهد کرد .این مجموعه در صورتی که تبلت شما جعبه هنگام خرید نداشته باشد از فروشنده تعهدی می گیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل مسئولیت آن با خود فروشنده باشد و علاوه بر این درصدی را بابت نداشتن جعبه از قیمت تبلت کم خواهد کرد .مجموعه های بسیاری در زمینه خرید تبلت در اصفهان کار می کنند اما باید برای فروش تبلت دست دوم خود در ابتدا تحقیق کنید سپس تبلت خود را به آن مجموعه بسپارید زیرا متاسفانه امروز عوض کردن قطعات وسایل برقی از جمله تبلت و لپ تاپ بسیار مسری و فراگیر شده است و به هرکسی نمی توان اعتماد کرد.

 

 

چند نکته برای خرید تبلت دست دوم

  قابلیت های فیزیکی در خرید  تبلت دست دوم

اگر قصد خرید تبلت اصفهان کارکرده دارید قبل از هرچیز باید این نکته را در نظر داشته باشید که نیازهای اساسی شما را تأمین کند. اگر شما قصد دارید با تبلت خود زیاد فیلم ببینید یا وب گردی کنید نیاز به تبلت با صفحه نمایش بزرگ دارید.در هنگام خرید تبلت دست دوم حتما مشخصات فنی دوربین را جستجو کنید .اگر با رسانه های اجتماعی در تعاملید یا می خواهید تماس های ویدئویی برقرار کنید باید دوربین جلو را مورد توجه قرار دهید. شما می توانید تمام مشخصات فنی موبایل یا تبلت را از وب سایت سازنده دریافت کنید.همچنین صفحه نمایش لمسی را آزمایش کنید و به آن ضربه بزنید تا مطمئن شوید که درست کار می کند.

 

  موبایل یا تبلت سرقتی نخرید

مطمئن شوید که یک تبلت کارکرده ی سرقت شده را خریداری نمی کنید.همه ساله صدها هزار  تبلت به سرقت می رود و سپس به کشورهای خارجی منتقل می شود و به مشتریان نا آگاه فروخته می شود. این گونه خریدها سبب رشد جهانی جرائم ناشی از سرقت موبایل ها و تبلت ها شده است. اگرچه یک پایگاه جهانی برای مبارزه با این امر تشکیل شده است اما شما می توانید خطر سرقتی بودن را با آزمایشاتی تعیین کنید.از فروشنده در مورد  IMEI، ESN  و MEID سؤالاتی بپرسید و منابع مختلف آنلاین را جستجو کنید تا متوجه شوید که موبایل یا تبلت سرقتی است یا نه.

 

تبلت  دست دوم اندروید بخریم یا iPhone؟

چه سیستم عاملی مد نظر شماست.اگر به دنبال امنیت، سهولت استفاده و یک ظاهر شگفت انگیز هستید می توانید آیفون خریداری کنید. ولی اگر قابلیت های شخصی سازی و چند منظوره بودن مد نظر شماست تبلت های کارکرده  اندرویدی گزینه ی مناسبی است.

اگر قصد خریدن تبلت دارید می توانید با اعتماد به دوراندیش، نمایندگی تبلت لنوو در اصفهان از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول