حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

خرید لپ تاپ دست دوم

خرید لپ تاپ در اصفهان

مجموعه دور اندیش یکی از فعالان در زمینه فروش لپ تاپ در اصفهان و  یکی از با تجربه ترین ها و قابل اعتماد ترین ها مراکز در زمینه خرید لپ تاپ دست دوم می باشد.

این مجموعه با تیمی متخصص و مشاورینی کاربلد  در زمینه خرید لپ تاپ در اصفهان  توانست در ابتدا با صرف زمانی کم اعتماد مشتریان را جلب کرده وبا رعایت اصول مشتری مداری به  یکی از موفق ترین ها در زمینه فروش لپ تاپ در اصفهان و هم چنین خرید لپ تاپ  دست دوم با برند های مختلف از جمله ایسوس ،لنوو،دل ،ایسر و… تبدیل گردد .

 

 

 

خرید لپ تاپ دست دوم

اگر مایلید لپ تاپ دست دوم لنوو یا ایسر یا ایسوس خود  را بفروشید کافی است لپ تاپ خود را بیست وچهار ساعت در اختیار مهندسین مجرب مجموعه دوراندیش قرار دهید. پس از آن که لپ تاپ شما از لحاظ سخت افزاری و مدت زمان کارکرد مورد بررسی قرار گرفت، لپ تاپ شما قیمت گذاری می شود و  در صورت موافقت با قیمت پیشنهاد شده می توانید لپ تاپ دست دوم خود را به دوراندیش مرکز خرید لپ تاپ دست دوم در اصفهان بفروشید .

 

خرید لپ تاپ در اصفهان

 

چند توصیه برای نخریدن لپ تاپ دست دوم

اگر شما هم از دسته کسانی هستید که به دنبال خرید لپ تاپ دست دوم هستید توصیه دوراندیش مرکز خرید لپ تاپ در اصفهان این است نهایت تلاش خود را در راستای خرید لپ تاپ نو قرار دهید. جالب است بدانید که تفاوت قیمت لپ تاپ نو با دست دوم بسیار ناچیز است پس بهتر است به هر نحوی شده این تفاوت هزینه را تهیه کرده و لپ تاپ نو خریداری کنید.

لپ تاپ دست دوم گارانتی ندارد

شرکت های ارائه دهنده گارانتی در مراکز خرید لپ تاپ در اصفهان مواردی از قبیل ضربه خوردن ،باز شدن پیچ و .. را شامل گارانتی نمی دانند .درخیلی اوقات هم از وقت گارانتی لپ تاپ گذشته است که دیگر جای بحثی ندارد .مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این است که وقتی فردی قصد فروش لپ تاپ دست دوم خود را دارد حتما عمر لپ تاپ به پایان خود رسیده است یا اینکه لپ تاپ یک عیبی دارد پس اگر علمی در زمینه سخت افزار و تعمیر لپ تاپ ندارید بهتر است به سراغ لپ تاپ نو بروید.

تعویض قطعات اورجینال لپ تاپ

از جمله دلایل دیگری که بهتر است از خرید لپ تاپ دست دوم صرف نظر کنید این است که امروزه عوض کردن قطعات لپ تاپ متأسفانه بسیار فراگیر و مسری شده است. کافی است شما لپ تاپ خود را برای نصب ویندوز یا هر دلیل دیگری به جای غیر قابل اعتمادی بسپارید تا آن ها از اعتماد شما سوء استفاده کرده و قطعات اصلی لپ تاپ شما را با قطعات دست دوم تعویض کنند. تعداد کسانی که متوجه می شوند قطعات لپ تاپ تعویض شده اند یا نه ، بسیار محدودند و هرکسی قادر به شناخت این موضوع نیست. مجموعه های زیادی در حال حاظر در زمینه خرید لپ تاپ در اصفهان فعالیت دارند اما بهتر است به هر جایی اعتماد نکنید حتما ابتدا تحقیق کنید و سپس تصمیم گیری کنید.

اگر به هر دلیلی ناچار به فروش لپ تاپ دست دوم خود هستید و به دنبال جایی قابل اعتماد و با انصاف برای خرید لپ تاپ در اصفهان می گردیدته است مشتری مداری خود را به همگان ثابت کند و همواره جلب رضایت مشتری را هدف کاری خود قرار دهد پس کافی است به ما اعتماد کنید  و به مجموعه دور اندیش با ۱۵ سال سابقه در زمینه فروش لپ تاپ در اصفهان و خرید لپ تاپ دست دوم  واقع در پاساژطالقانی سری بزنید. همچنین مجموعه دوراندیش اقدام به فروش اقساطی لپ تاپ نموده است. چنانچه مدت زیادی است قصد خرید لپ تاپ دارید ولی از نظر مالی خرید لپ تاپ برای شما کار دشواری است می توانید از طرح اجرا شده توسط مجموعه دوراندیش استفاده کنید. برای این کار کافیست فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

 

[contact-form-7 id=”14084″ title=”خرید لپ تاپ اصفهان”]

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول