حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

واحد پشتیبانی دوراندیش

واحد پشتیبانی دوراندیش

 

یک متخصص فنی و پشتیبان کامپیوتر به تمام مشکلات اتفاق افتاده و احتمالی تسلط کامل دارد و قادر به تشخیص به موقع و رفع  آن ها را رفع کند. پشتیبان لازم است با انواع سیستم های کامپیوتری، سخت افزار، نرم افزار و تمام تجهیزات مربوط به آن آشنایی داشته باشند و دارای اطلاعات بروز باشد. خدمات ارائه شده به مشتریان بخش مهمی از خدمات مربوط به پشتیبانی محسوب می شود که ارتباط موثر با کاربران حرف کلیدی را در این زمینه می زند.

واحد پشتیبانی دوراندیش با بیش از ده سال سابقه با ارائه خدمات مطلوب و به موقع همواره سعی در کسب رضایت مشتری دارد. واحد پشتیبانی دوراندیش از طریق برقراری ارتباط با کاربران اقدام  به عیب یابی و پاسخ به سوالات فنی کاربران خود می نمایند. الزامات تحصیلی این شغل بسیار مهم می باشد . منظور از الزامات تحصیلی صرفا مدرک شخص پشتیبان نمی باشد بلکه این الزامات به مهارت های شخص در زمینه های مختلف کامپیوتری، برنامه ها و سخت افزار دارد و تمرکز روی مدرک نیست بلکه روی مهارت می باشد.

واحد پشتیبانی دوراندیش به منظور خدمت رسانی به مشتریان عزیز و عمل به شعار خود که خدمت به کاربران همیشگی مجموعه می باشد، خدمات پشتیبانی خود را در زمینه های مختلفی به شما ارائه داشته است که مفصلا به توضیح آن خواهم پرداخت.

 

پشتیبانی تلفنی

واحد پشتیبانی دوراندیش یکی از بزرگترین مراکز پاسخگویی تلفنی در استان اصفهان می باشد که علاوه بر ارائه خدمات تلفنی به هم استانی های عزیز پاسخ گوی تماس های خارج از استان نیز می باشد. این مجموعه با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه لپ تاپ و قطعات جانبی و هم چنین نرم افزار و سخت افزار به کاربران خانگی راه اندازی شده است. شما عزیزان به منظور برقراری تماس با  واحد پشتیبانی دوراندیش و همچنین دریافت خدمات از مجموعه ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱-۳۲۳۴۹۴۹۴

 

مشاوره خدمات

امروزه در بسیاری از واحد ها فن آوری اطلاعات و در نتیجه خدماتی همچون تعمیرات لپ تاپ و خرید و فروش لپ تاپ و کامپیوتر یکی از اصول اساسی آن ها به شمار می رود. که می تواند به کاربران در یافتن هرچه سریع تر پاسخ های خود کمک کند.

اگر شما هم برای خرید لپ تاپی با قابلیت های متناسب با نیازتان به دنبال مشورت با یک کارشناس می باشید می توانید با تلفن تماس ارائه شده تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱-۳۲۳۴۹۴۹۴

پشتیبانی سخت افزاری

پشتیبانی سخت افزاری کامپیوتر، لپ تاپ و تجهیزات جانبی در قالب تعمیر و نگهداری سخت افزاری می باشد که این فرآیند شامل خرابي ، نصب و راه‌اندازي، ارتقاء و تعميرات مي‌باشد که انجام کار بر اساس استاندارد فرآیند پشتیبانی سخت افزار و توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه دوراندیش به خریداران ارائه می شود پشتیبانی سخت افزاری از دستگاه ها می باشد که به خریداران این امکان را می دهد که از سرویس های ویژه مجموعه دوراندیش استفاده کنند.

 

پشتیبانی حضوری

یکی از پلن های اختصاصی ارائه شده برای کاربران مجمموعه دوراندیش پشتیبانی حضوری توسط کارشناسان فروش و یا خدمات می باشد. به این صورت که مراجعین بصورت حضوری در مجموعه حاضر می شوند و مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری خود را با کارشناسان خدمات مطرح می کنند. کارشناسان مجموعه راهنمایی های مورد نیاز را به کاربران انتقال می دهند در صورتی که نیاز به تعمیرات بود می توانید به مجموعه ما اطمینان کنید و از خدمات مجموعه دوراندیش لذت ببرید. برای دریافت پشتیبانی حضوری کافیست به فروشگاه دوراندیش واقع در بازار بزرگ کامپیوتر طبقه اول واحد ۱۴۱ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۳۱-۳۲۳۴۹۴۹۴

پشتیبانی online

سرویس پشتیبانی و تعمیر آنلاین لپ تاپ و کامپیوتر دوراندیش برای استفاده از سرویس پشتیبانی ب صورت غیر حضوری ابتدا بایستی نرم افزار AnyDesk را دانلود نمایید و پس از نصب و راه اندازی با ارائه شماره آیدی و پسورد نرم افزار AnyDesk به کارشناس ما، منتظر اتصال ایشان به کامپیوتر خود باشید. از این طریق کارشناسان ما، کنترل کامپیوتر شما را در دست خواهد گرفت و مشکل به وجود آمده را حل می نمایند. در مواقعی که کارشناس در حال حل مشکل شما می باشد نباید موس کامپیوتر خود را تکان دهید.

۱.نرم افزار Any Desk را دانلود کنید.

۲.کد اختصاصی نوشته شده در کادر(Any Desk Address ) را  برای ما راسال کنید.

۳.در هنگام اتصال متخصصان دوراندیش پیغامی برای شما ظاهر می شود که باید آن را Accept کنید.

۴.در صورت انجام تک تک مراحل بالا متخصصان دوراندیش به سیستم شما وصل شده و مشکل شما را حل می کنند.

واحد پشتیبانی دوراندیش

 

 

 

 

 

 

 

 

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول