حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مشاوره خرید 03132370480

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

بسیاری از مشکلاتی که برای لپ تاپ ها اتفاق می افتد به دلیل آپدیت نبودن درایور های لپ تاپ است. مشکلات سیستم عامل از قبیل قطع صدا، کار نکردن وب کم، وصل نشدن وایرلس و حتی کار نکردن پورت ها به دلیل این است که درایورهای شما آپدیت نیستند. در این حالت تنها کاری که لازم است برای لپ تاپتان انجام دهید این است که درایور های آن را به روزرسانی و سپس نصبشون کنید. در این مقاله دو روش برای آپدیت و نصب درایور های لپ تاپ ایسوس در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:

۱- آپدیت درایور های لپ تاپ ایسوس به صورت اتوماتیک

۲-آپدیت درایورهای لپ تاپ ایسوس به صورت دستی

آپدیت درایورها به صورت اتوماتیک:

اگر وقت کافی یا حوصله و یا مهارت در انجام کارهای کامپیوتری و در کل آپدیت درایورها به صورت دستی را ندارید،می توانید به صورت اتوماتیک اینکار را انجام دهید. تنها با دانلود کردن نرم افزار Driver Easy .

برنامه Driver Easy به راحتی سیستم شما را شناسایی می کند و درایورهای موجود برای لپ تاپ شما را پیدا کرده و اقدام به نصب آن ها می کند. با اینکار حتی دیگر نیازی نیست تا مشخصات کامل لپ تاپ خود را بدانید و دیگر نگرانی برای اشتباه دانلود کرد درایور ها و نصبشان ندارید.

شما می توانید درایورها را به صورت اتوماتیک چه رایگان و چه با نسخه پولی دانلود کنید. با نسخه پولی شما تنها با زدن ۲ کلیک همه کار ها انجام می شود.

۱- Driver Easy را از این جا دانلود و نصب کنید.

دانلود Driver Easy

۲-  driver easy را اجرا کنید و روی دکمه Scan Now  کلیک کنید. Driver Easy سیستم شما را اسکن می کند و درایورهایی که سبب ایجاد مشکل می شوند را شناسایی می کند. اگر روش Free راانتخاب کردید، روی گزینه Update کلیک کنید تا درایور ها دانلود شوند. سپس به طور دستی اقدام به نصب هرکدام نمایید.

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

۳- با نصب نسخه پولی باید روی گزینه Update All کلیک کنید. همه درایورها خودبه خود دانلود شده و مشکلاتشان رفع می شود. (البته این امکان در ایران امکانپذیر نیست!)

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

-آپدیت درایورها به صورت دستی:

نکته:دانلود درایور اشتباه یا نصب نادرست آن ها می تواند باعث مشکل در سیستم شود. پس لطفا با احتیاط پیش بروید.

۱- به وب سایت رسمی ایسوس بروید به قسمت پایین صفحه اسکرول کنید. عبارت Drivers and Manuals را پیدا کنید و روی دکمه Enter Download Center کلیک کنید.

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

۲- مدل لپ تاپ خودتون را در قسمت ۱ تایپ کنید. سپس روی نتیجه یعنی قسمت ۲ کلیک کنید. در آخر  گزینه Driver & Utility یعنی قسمت ۳ را انتخاب کنید.

۳- نوع سیستم عامل لپ تاپ خود را از میان لیست کشویی انتخاب کنید.

۴- روی لیست درایورهایی که در صفحه جدید برایتان باز می شود اسکرول کنید و هرکدام را که نیاز دارید دانلود کنید.

دانلود درایور های لپ تاپ ایسوس

۵- وقتی دانلود درایور تمام شد باید آن را طبق دستورالعمل نصب کنید.

۶- سیستم خود را ری استارت کنید.

Dour-Andish
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول